Začíná Comic-Con v San Diegu. LEGO ukázalo nové limitované edice.

Oslava americké popkultury je tu. Právě dnes se totiž v americkém San Diegu otevřou brány oblíbeného Comic-Conu, kde jako už tradičně nebude chybět ani společnost LEGO, se svými produkty. Velkým lákadlem budou zajisté pro LEGO fanoušky limitované edice setů a minifigurek, jež je oficiálně možné zakoupit jen na samotné akci.

Dvojnásobné zastoupení má loni uvedená série BrickHeadz, kterou rozšíří postavy Supergirl, Manhuntera, Spider-Mana a Venoma.

Vylosovaní šťastlivci si pak budou moci zakoupit speciální minifigurky komiksových postav Vixen a Deadpool Duck. Speciálně Deadpool Duck bude mezi sběrateli určitě velmi vyhledávanou minifigurkou.


LEGO BrickHeadz DC Supergirl & Martian Manhunter (41496)


LEGO BrickHeadz Marvel Spider-Man & Venom (41497)


LEGO DC Comics Super Heroes Legends of Tomorrow Vixen


LEGO Marvel Super Heroes Deadpool Duck

2 komentáře u „Začíná Comic-Con v San Diegu. LEGO ukázalo nové limitované edice.“

 1. chtěl jsem se zeptat kolik tak může vycházet pro zajímavost minifigurka Deadpool Duck když má dotyčný štěstí a je vylosován a má možnost si jí tam zakoupit. Koukal jsem se na ebay pro zajímavost a tato figurka se pohybuje od 3900,- až i za 11 000,- je jasné že cena je vysoká už i z důvodu že se nedá normálně koupit.

  Odpovědět
  • Zdá se, že nakonec Deadpool Duck i Vixen byli v případě vylosování rozdávány zdarma. Oficiální počet vydaných minifigurek není znám, ale odhaduje se něco mezi 1000 až 2000 kusů. Pro zájemce cena Deadpool Ducka na eBayi startuje na cca 5000 Kč bez poštovného.

   V loterii byli i BridckHeadz, které si pak vylosovaný mohl zakoupit za 40$. Jejich počet byl ale o poznání vyšší.

   Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..