Unikátní sety Bat-Pod a Clumsy Hans na trhu

Šílenství kolem Limitované edice Bat-Podu vypuklo a ceny jsou nyní opravdu hodně vysoko. Set je k dostání na eBay či BrickLinku za cenu startující na 40 000 Kč. Všechny sety které jsou zatím v nabídce pochází ze zámoří, pokud tedy máte o tento vyjímečný kousek zájem, musíte k ceně připočíst ještě dopravu a clo, což je nejméně dalších 10 000 Kč.

LEGO-Bat-Pod-5004590

Na trhu se objevil také sestavený Bat-Pod z originálních LEGO dílků (samozřejmě bez krabice a s pdf návodem) za cenu 13 000 Kč. Návod na sestavení vlastního Bat-Podu, včetně seznamu dílků, které jsou třeba k postavení, jsme publikovali v předchozím článku. Podaří-li se vám tento unikátní set získat, napiště nám do diskuze.

4000020-1Letos vyšel ještě jeden vzácný kousek, kteří mohli získat účastníci LEGO Inside Tour, což je speciální akce pořádaná společností LEGO, kde se návštěvníci mohli dozvědět vše o její historii a také samotné výrobě LEGO dílků. Jde o set Exclusive 2015 Edition – H.C. Andersen’s ‚Clumsy Hans‘ (4000020), který je inspirován pohádkou od Hanse Christiana AndersenaO hloupém Honzovi. Tento drahokam mezi sběrateli vyšel v nákladu pouhých 80 kusů a na světovém trhu se zatím objevilo jen pár kusů. Jeho cena startuje na 100 000 Kč.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..