Tři nové LEGO Ideas projekty získaly 10 000 hlasů

LEGO Ideas projekty kvalifikované pro třetí období roku 2015 jsou již kompletní a ve fázi posuzování. S novým rokem se tak rozjíždí další kolo, kde může kdokoliv uspět se svým LEGO projektem. Za poslední tři týdny získali potřebných 10 000 hlasů hned 3 projekty, které se tak dostali do užšího výběru pro první období roku 2016.

Fossil Museum
Fossil MuseumPrvním projektem, který se kvalifikoval do užšího výběru pro první období roku 2016, je muzeum fosílií. V tom můžeme vidět 6 fosílií vyhynulích dinosaurů (Stegosaurus, Pteranodon, Apatosaurus, Spinosaurus, 2x Deinonynchus), jež si prohlížejí návštěvníci muzea. Celý projekt se skládá z 599 dílků.


Gingerbread House

Gingerbread HouseDalším projektem, jež obdržel 10 000 hlasů, je Perníková chaloupka (Gingerbread House). Ještě v nedávné paměti máme Perníkovou chaloupku, kterou LEGO přidávalo jako dárek během Vánoc. Tento model má však být mnohem větší se spousty zajímavých detailů, včetně minifigurky perníčka.


Modular Train Station

Modular Train StationProzatím posledním kvalifikovaným projektem je modulární vlakové nádraží. To je inspirováno vlakovými nádraží z Evropy v 19. století. Celý projekt má detailně vymodelovaný jak exteriér, tak i interiér, který je přístupný díky odnímatelné střeše. Stavba má kolem 3 000 dílků a je vysoká 30 cm.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..