Speciální edice LEGO BrickHeadz postaviček k LEGO příběhu 2. Prozatím jen v US

LEGO k vydaní druhého dílu LEGO příběhu do kin, připravila speciální edici LEGO BrickHeadz postaviček v podobě Emmeta (41634), Wyldstyle (41635), Bennyho (41636) a Sweet Mayhem (41637).

Prvotní kladné reakce bohužel následně vystřídalo rozčarování ze způsobu, jakým se tyto sety dostali do prodeje. Všechny postavičky byly exklusivně prodávány jen a pouze v amerických obchodech Walmart a Target a to ve velice omezeném počtu 5000 kusů.  Všechny postavičky tak byly během chvíle vyprodány. Cena setů navíc vzrostla z klasických 9,99$ na 14,99$. „Exklusivní“ status navíc působí dosti vykonstruovaně, jelikož obal je naprosto totožný s ostatními BrickHeadz sety a jedinou výjimkou je tak přilepená nálepka s číslem jednoho z 5000 kusů.

Evropa stejně jako zbytek světa má prozatím smůlu a není vůbec jasné, zdali se tu vůbec někdy objeví. Na sekundárním trhu ceny startují na čtyřnásobku původní ceny a to bez připočtení poštovného atd.

Ze strany LEGA jde tak o velice podivný tah, vzhledem k tomu, že celý LEGO Movie je zaměřen primárně na dětské publikum, které by zajisté hlavní postavy Emmeta či Wyldstyle ocenilo. Navíc BrickHeadz postavičky, vyjma speciálních ComiCon edic, byly vždy velice dostupné pro široké publikum a nebylo tak obtížné tuto sérii kompletovat.

Prozatím nezbývá nic jiného, než čekat a doufat ve vydaní i u nás.


LEGO BrickHeadz Emmet (41634)

LEGO BrickHeadz Wyldstyle (41635)

LEGO BrickHeadz Benny (41636)

LEGO BrickHeadz Sweet Mayhem (41637)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..