První obrázky The Lego Batman Movie polybagů

V posledních dnech uniklo na internet několik obrázků nových polybagů k chystanému filmu The Lego Batman Movie. Zajímavý je především ten s názvem Disco Batman/Tears of Batman (30607), který se předčasně objevil u prodejce DigiBee z čínského Macaa. Polybag skrývá hned dvě originální varianty Batmana v hodně netradičních oblecích, což bude jistě skvělým doplňkem k dvacítce plánovaných batmanovských sběratelských minifigurek, jež přijdou na trh 1. ledna.


Disco Batman/Tears of Batman (30607)


Ze strany LEGA zatím nepřišli žádné informace, takže si musíme vystačit s méně kvalitními fotografiemi. Známé samozřejmě nejsou ani ceny a datum vydání. Dá se však očekávat, že to bude před premiérou filmu, která je naplánována na 9. února.


Batman in the Phantom Zone (30522)


The Joker Battle Training (30523)


 

2 komentáře u „První obrázky The Lego Batman Movie polybagů“

  1. Bohužel LEGO polybagy míří především na americký trh nebo je rozdávají při různých promo akcí. Dostat se k nim dá, ale většinou jen ze zahraničí např. přes BrickLink nebo Ebay, což pak zase ovlivní výslednou cenu.

    Odpovědět
  2. Zdravím, sáčky lego Batman Movie jsou povedené, co ještě udělali a nejsou na obrázku (Batgirl 30612, Accessory pack 5004930, Batman Battle Pod 5004929, The Mini Batmobile 30521, The Mini Batwing 30524) velká škoda je že není možné sehnat věčinu sáčků v České republice co Lego udělalo. A ani na oficiálních stránkách lego Shop

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..