První obrázky Porga (75230), přepracovaná verze Las Vegas (21047) a spekulace kolem Overwatch setů


LEGO Star Wars Porg (75230)

Ukrajinský eshop s hračkami přišel jako první s obrázky nového Star Wars setu, jehož hlavní postavou je především u dětí oblíbený okřídlený tvor zvaný Porg, který se objevil v osmé epizodě Star Wars. Set LEGO Star Wars Porg (75230) tak trochu navazuje na loňský model droida BB-8 (75187), který taktéž obsahuje výstavní plaketu, na kterou jsme zvyklí z UCS setů. Set se skládá z 811 dílků a do prodeje by se měl dostat v říjnu s cenou mezi 70-80€.


LEGO Architecture Las Vegas (21047)

Na veřejnost se dostaly také obrázky přepracovaného Architecture setu Las Vegas (21047). V původním návrhu byl jednou z budouv hotel Mandalay Bay, který byl ale po loňské masové střelbě ze začátku října nahrazen. V přepracované verzi se tak objeví legendární cedule s nápisem „Welcome to Fabulous Las Vegas„, trojice hotelů Bellagio, Luxor a Encore, vyhlídková věž Startosphere Las Vegas a nákupní zóna Fremont Street Experience. Vydání by jsme se měli dočkat někdy v poslední čtvrtině roku.


LEGO Overwatch sety v roce 2019?

Na oficiálních LEGO stránkách se čerstvě objevila sekce věnující se populární hře Overwatch od studia Blizzard. Spolupráci s ním LEGO ohlásilo už v květnu tohoto roku, ovšem od té doby se na veřejnost nedostala žádná jiná informace. Vzhledem k datu copyrightu v dolní části stránky se tak lze domnívat, že bychom se mohli dočkat prvních Overwatch setů někdy v průběhu roku 2019.

Hra Overwatch je taktickou střílečkou z pohledu první osoby založená na souboji dvou týmů o šesti hráčích.

Malou inspirací budiž fanouškovská LEGO verze D.Va Mecha.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..