Nové LEGO sety pro měsíc červenec

Po tradičně silném červnu, kdy na nás LEGO vychrlilo desítky nových setů, přichází o něco chudší červenec. Z šestice nových setů vyniká svojí originálností především spolupráce s firmou Adidas s jejich LEGO provedení legendární boty Originals Superstar a také Psací stroj z řady LEGO Ideas.


LEGO adidas Originals Superstar (10282) – 731 dílků / 2399 Kč

Obohaťte svou sbírku tenisek o nový netradiční kousek v podobě LEGO® modelu adidas Originals Superstar (10282). Tato naprosto jedinečná LEGO stavebnice vám dá možnost vytvořit si z LEGO dílků sběratelskou repliku ikonické tenisky, která na výstavce rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

Autentické detaily Superstar
LEGO model se pyšní ikonickou grafikou tenisky adidas Originals Superstar, má stejný tvar špičky a samozřejmě nechybí slavné logo a 3 pruhy – přesně jako ve skutečnosti. Pravá nebo levá noha? To záleží na vás! Ve stavebnici naleznete 17 LEGO dílků navíc, které vám umožní rozhodnout, zda chcete postavit tenisku na pravou nebo levou nohu. Pro ještě realističtější zážitek je model vybaven tkaničkami a je dodáván v autentické krabici od bot.

Stavitelský projekt pro vás
Tato sada je součástí kolekce LEGO stavebnic pro dospělé stavitele. Model se pyšní také výstavním podstavcem a plaketou. Ocení jej fandové značky adidas či sběratelské módy i všichni dospělí LEGO stavitelé.


LEGO Ideas – Psací stroj (21327) – 2079 dílků / 5199 Kč

Odpojte se od digitálního světa a připomeňte si prostší časy při stavění LEGO® Ideas modelu retro psacího stroje (21327). Model čerpá inspiraci z klasického stroje, který používal také zakladatel LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen, a pohybuje se a zní přesně jako jeho skutečný protějšek. Písmena z kostek se zvedají vždy, když stisknete klávesu, a jsou propojena s vozíkem, který se během psaní posouvá. Nechybí ani válec, do kterého můžete papír zasunout.

Vytvořeno LEGO fanoušky pro fanoušky
Tento propracovaný psací stroj vytvořil LEGO fanoušek a ze spousty jiných modelů jej vybraly tisíce dalších fandů. Navíc je dodáván s dopisem napsaným Thomasem Kirkem Kristiansenem, členem čtvrté generace rodiny zakladatele LEGO Group – umístěte dopis do psacího stroje jako krásný doplněk výstavky.

Parádní dárek
Tato LEGO stavebnice je součástí kolekce modelů pro dospělé. Je dodávána se srozumitelným návodem, takže představuje skvělý dárek, ať už chcete udělat radost sobě, LEGO fanouškovi, spisovateli, nebo komukoli, kdo miluje retro styl.


LEGO Disney – Ledový zámek (43197) – 1709 dílků / 5499 Kč

Starší děti i dospěláci si stavebnici LEGO® ǀ Disney Ledový zámek (43197) doslova zamilují. Čeká na ně náročný stavitelský zážitek, jehož výsledkem bude model plný detailů z filmů. Nechybí ani menší replika zámku Arendelle, tištěný návod na stavění, a navíc digitální průvodce Instructions PLUS.

Výjimečný stavitelský zážitek na motivy Ledového království
Fanoušci filmových trháků zámek okamžitě rozpoznají. Pyšní se točitým, dvojitým schodištěm, které vede do trůnního sálu, ledovou fontánou, balkónem a spoustou dalších doplňků. Stavitelé stráví dlouhé hodiny prozkoumáváním všech zákoutí, zatímco si budou s modelem hrát. A jakmile dobrodružství skončí, mohou si jej vystavit v pokoji.

Nezapomenutelný model
Vysoký, propracovaný model zabaví všechny fanoušky na dlouhé hodiny. Čekají na ně 2 verze Elsy – v šatech, které měla při korunovaci, a jako ikonická královna – Anna, Kristoff a Olaf, a navíc 4 LEGO figurky sněhuláčků. Více než 1700 dílků zaručí, že stavebnice skvěle poslouží jako vánoční dárek pro mladé i starší milovníky Ledového království od Disneyho, se kterým si užijí hromadu zábavy.


LEGO Monkie KidSandyho bojový robot (80025) – 520 dílků / 1249 Kč

Se stavebnicí Sandyho bojový robot od LEGO® Monkie Kid™ (80025) se mladí stavitelé stanou hrdiny bránícími město před armádou Spider Queen. Sestavitelný robot je vybaven kokpitem pro velkou figurku Sandyho, výklopnými raketovými motory, robotickou pěstí, rotující holí a DJským pultem pro kočku Mo. V této vysoce kvalitní sadě na vás čekají také ozbrojené minifigurky Syntaxe a Huntsmana, a navíc Syntaxův robot, který střílí „jedovaté“ rakety a má pilu a kopí. Děti si užijí bezpočet hodin napínavé akce!

Zábavné modely
Podrobný návod a oddělené sáčky LEGO kostek umožní i začátečníkům vychutnat si parádní stavitelský zážitek. Děti také mohou použít bezplatnou aplikaci s LEGO návody na stavění, která jim umožní uložit si postup a vrátit se ke stavění kdykoli později.

Zábava a vzdělání
Hračky LEGO Monkie Kid jsou inspirované čínskou kulturou a zcela novým vzrušujícím způsobem převypravují příběhy o Opičím králi ze slavného románu Putování na západ. Jedná se o skvělý dárek pro kreativní děti, který v nich pomůže pěstovat houževnatost a optimismus.


LEGO Monkie KidPigsyho nudlový tank (80026) – 662 dílků / 1399 Kč

Zažehněte jiskru kreativity dětí s touto pestrobarevnou stavebnicí z řady LEGO® Monkie Kid™ (80026), ve které poměří síly Pigsyho nudlový tank s robotem, který střílí limonádu. Tank je vybaven rotující kuchyní se spoustou dílků jídla, vystřelovačem disků ukrytým v lednici, rychlým šestiranným vystřelovačem, 2 hůlkami a přední lopatou, která se pohybuje nahoru a dolů, když tank jede. Dále v této vysoce kvalitní stavebnici najdete dron, který shazuje donáškové krabice, a 4 minifigurky, takže děti budou mít spoustu inspirace k přehrávání napínavých příběhů – jedná se o perfektní dárek pro všechny mladé stavitele.

Zábavné stavění
Podrobný návod v krabici zajistí, že i nováčci ve světě LEGO stavění si užijí tvůrčí proces naplno. Digitální průvodce Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění a spousta dalších zábavných doplňků pak celý zážitek ještě umocní.

Kreativní hraní
Stavebnice LEGO Monkie Kid jsou inspirované čínskou kulturou a moderním způsobem přivádí k životu slavné příběhy z románu Putování na západ. V dětech pak prostřednictvím stavění a hraní pomáhají pěstovat kreativitu.


LEGO Monkie Kid – Bone Demon (80028) – 1375 dílků / 2799 Kč

S touto sadou z řady LEGO® Monkie Kid™ (80028) si mladí stavitelé vytvoří příběh o Bone Demonovi, kterého je nutné porazit hned třikrát. Nejprve postaví 2 kostlivé pavouky a pak kryptu White Bone Demon, kde se Monkie Kid a Mei utkají s různými kostlivými přisluhovači. Nakonec se všechny modely spojí do modelu Bone Demona. Tato stavebnice obsahuje dosud nejvíce dílků, které svítí ve tmě, a navíc také 5 minifigurek. Monkie Kid má bojového robota a oblačný skateboard a Mei je vybavena okřídleným jetpackem. Každou z těchto sestavitelných zbraní lze vylepšovat, aby měly šanci proti stále silnějším protivníkům.

Zábava při kreativním stavění
Součástí je podrobný ilustrovaný návod, který umožní i LEGO začátečníkům pustit se do stavění s patřičným sebevědomím a užít si naplno celý zážitek.

Vzdělávací model
Sestavitelné modely z řady LEGO Monkie Kid skvěle poslouží jako dárek pro mladé kreativce. Seznámí je s čínskou kulturou a legendou o Opičím králi a pomohou jim rozvíjet jejich tvořivost.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..