Nové Lego Ideas na rok 2016?

Právě bylo ukončeno poslední hlasování o další oficiální stavebnici z řady Ideas. Výtvory, které od příznivců obdržely více jak 10 000 hlasů, jsou nyní zařazeny do užšího výběru a budou se ucházet o tu čest, stát se oficiální LEGO stavebnicí pro rok 2016. Posledním dílem, který se do tohoto výběru dostal je Malý princ, vytvořený podle známé knižní předlohy franouzkého spisovatele Antoine de Saint-Exupery.

Dalšími výtvory, které se dostaly do užšího výběru jsou Brick Build Adventure Time Figures (figurky na motivy animovaného seriálu Čas na dobrodružství), Caterham Super Seven (2 sportovní vozy), Modular Library (Modulární dům – Knihovna), Lothlorien (Pánem Prstenů), LEGO Physics (domino), Ghostbusters: Stay Puff  Marshmallow Man (Krotitelé duchů), Hobbit – Rivendell (Hobit) a Indominus Rex (Jurský svět).

V tomto roce se oficiální stavebnicí staly sety Teorie velkého třesku (21302) a WALL-E (21303).

Do hlasování se můžete zapojit i vy na oficiálních stránkách LEGO Ideas, kde naleznete i jiné zajímavé výtvory z řad fanoušků.

3 komentáře u „Nové Lego Ideas na rok 2016?“

  1. Dobrý den chtěla jsem se jen zeptata zda je tady někde k sehnání LEGO Ideas – Concert Festival Stage chtěla bych to dám k Vánocum Děkuji za info Mochanova

    Odpovědět
    • Máte na mysli toto? To je zatím bohužel pouze koncept, který vytvořil jeden z fanoušků a nejdříve musí získat 10 000 hlasů od ostatních, aby se dostal do užšího výběru. Poté už je to na společnosti LEGO, který ze setů půjde do sériové výroby (může se stát, jako tomu bylo tentokrát v druhém období 2015, že nebude vybrán žádný). Takže vás bohužel zklamu, ale tento set oficiálně ještě vůbec neexistuje.

      Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..