Minifigurky německého fotbalového týmu jsou definitivně vyprodány

Je tomu ani ne měsíc, kdy byla vydána speciální série minifigurek LEGO DFB – The Mannschaft Minifigure Series (71014), věnovaná německému fotbalovému týmu. Minifugurky, které LEGO oficiálně prodávalo jen v Německu, Rakousku, Švýcarsku a na oficiálním LEGOshopu v Evropě, se stali velice oblíbenými a během několika dnů byly zcela vyprodány. Podle posledních informací LEGO neplánuje výrobu dalších těchto minifigurek. Pokud patříte k šťastlivcům, kterým se podařilo minifigurky sehnat ještě před vyprodáním, tak vězte, že vlastníte velice raritní sadu, která bude mezi sběrateli vyhledávaným zbožím.

Jedinou šancí, jak se ještě k minifigurkám v ČR dostat je e-shop KostkyGo.cz, případně na portálech eBay nebo BrickLink.

LEGO DFB German National Football Team Minifigure Series (71014)

4 komentáře u „Minifigurky německého fotbalového týmu jsou definitivně vyprodány“

    • Celá série byla pouze u nás jinak na Moře Lega, Legenio a i-hračkářství měli a mají pouze jednotlivé zabalené sáčky, nebo měli celé boxy po 60ks, s tou lží pravdu nemáte!!! a za 14 dní na to se objevily na shopu Levníček a ten je koupil u nás. Doufám, že nevystupujete také pod jménem Karel.

      Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..