LEGO Seasonal přichází s halloweenským Trick or Treat setem

LEGO vydává každý rok sérii malých Seasonal setů, které doprovázejí známé svátky. V průběhu letošního roku už byly vydány sety Valentine’s Day Dinner 40120 (Valentýnská večeře) a Painting Easter Eggs 40121  (Malování velikonočních vajíček), které jak název napovídá, odkazují na Valentýn a Velikonoce.

Dalším Seasonal setem se před pár dny stal halloweenský Trick or Treat 40122, ve kterém se holčička převlečená za čarodejnici znaží vykoledovat nějaké sladkosti. K jejímu překvapení se ale za dveřmi skrývá kostlivec. Celý set se skládá ze 133 dílků a dvou minifigurek. Jeho cena na oficiálním LEGOshopu je 249 Kč. V případě vašeho zájmu o tento set doporučujeme neotálet příliš dlouho, protože tyto malé Seasonal sety jsou vyprodané velice rychle.

lego 40122lego-40122-trick-or-treat

 

Mezitím už byl ohlášen set ke Dni díkůvzdání, nazvaný Thanksgiving Feast 40123 (Hody na Den díkůvzdání). Ten by se měl na trhu objevit někdy v říjnu. Jeho fotografie ale ještě nebyla oficiálně uvolňena, takže musíme dát za vděk ofocené fotografii z letáku, který byl přibalen k právě vydanému halloweenskému setu.

lego-40123

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..