LEGO představuje novou řadu Monkie Kid čerpající z čínské kultury

To, že je čínský trh pro LEGO stále důležitější, jsme si už mohli všimnout různými speciálními sety k výročí nového čínského roku. Tentokrát ale LEGO přichází se zbrusu novým tématem Monkie Kid, jež vychází z jednoho z nejvýznamnějších románů čínské literatury Putování na západ, u nás známé spíše pod názvem Opičí král.

LEGO si pro nás prozatím připravilo 8 nových Monkie Kid setů, které následně doprovodí i animovaným TV seriálem. Všechny sety jsou už nyní dostupné na LEGOshopu.

Představte si, co by se stalo, kdyby se hrdinové a padouši ze starých pověstí náhle ocitli v dnešním světě. LEGO® Monkie Kid™ přenáší postavy ze staletí starého čínského příběhu o bitvě mezi dobrem a zlem do moderního prostředí. Zrodila se nová legenda – a děti s ní mohou prožívat vlastní hrdinná dobrodružství.
Stavebnice LEGO® Monkie Kid™, které jsou inspirované kulturou a mytologií Číny, probouzí k životu legendárního hrdinu Monkey Kinga a další postavy z románu Putování na západ. Tento příběh z 16. století je jedním ze čtyř velkých klasických románů čínské literatury.
LEGO® Monkie Kid™ je v podstatě novou legendou. Je to normální mladík, který se setká se svým idolem a zjišťuje, bez čeho se moderní hrdina neobejde – tedy že musí mít někoho, kdo v něj věří, odvahu jednat dle svých zásad, i když někdy dělá chyby, nesmí mu chybět představivost a v neposlední řadě musí hodně trénovat! Taky se hodí mít kamarády s úžasnými vozidly a zbraněmi, které střílí párky.

Bílý dračí kůň (80006) – 259 dílků / 799 Kč

Nechte děti vžít se do kůže hrdinů bojujících proti nepřátelským býčím klonům s parádní sadou Bílý dračí kůň z řady LEGO® Monkie Kid™ (80006). Nespočet úchvatných detailů zaručí dlouhé hodiny kreativní zábavy, ať už se jedná o křídla a vystřelovače na LEGO motorce, nebo skrýš býčích klonů s ohnivou branou a vystřelovači. V sadě nechybí ani oblačný skateboard Monkie Kida. Všechny čtyři minifigurky jsou po zuby ozbrojené, takže o akci nebude nouze.


Tank železného býka (80007) – 430 dílků / 1199 Kč

Stavebnice Tank železného býka z řady LEGO® Monkie Kid™ (80007) vezme děti na impozantní dobrodružství s hrdiny Monkie Kidem a Sandym, kde poměří síly s ničemnými býčími klony. Toto obrněné vozidlo z LEGO kostek je vybaveno rotační věží s šestiranným vystřelovačem, funkcí pro střílení barelů a dalšími úžasnými doplňky, díky kterým nebude o nápaditou akci nouze. LEGO stavebnice představuje ideální dárek pro děti ve věku od 7 let a najdete v ní také 3 minifigurky, figurku Sandyho a spoustu zbraní, které jsou zárukou napínavých dobrodružství.


Stíhačka Monkie Kida (80008) – 529 dílků / 1399 kč

Tato LEGO® stavebnice (80008) dětem umožní pilotovat stíhačku a bojovat o Zlatou hůl jako hrdina Monkie Kid. Letoun je vybaven vystřelovači disků a kokpitem pro minifigurku, který se dá odpojit a použít jako motorka. Úhlavní nepřítel Red Son má svůj jet pack a rukavici moci, takže o akci rozhodně nebude nouze. Sada obsahuje 4 minifigurky, které malé stavitele inspirují k přehrávání příběhů – skvělý dárek pro děti ve věku od 8 let.


Pigsyho pojizdné občerstvení (80009) – 832 dílků / 1699 Kč

Inspirujte děti k přehrávání akčních příběhů sadou LEGO® Monkie Kid™ (80009) s Pigsyho pojízdným občerstvením a 2 sestavitelnými motorkami býčích klonů. LEGO model pojízdného občerstvení má otevírací boční strany, takže se snadno dostanete do kuchyně i velitelské základny. Fanoušci si zamilují zábavné prvky, jako je falešná lednička, která ukrývá zbraně, a rychlý vystřelovač ve tvaru prasete na střeše. Součástí sady je 5 minifigurek, s nimiž se malí hrdinové ponoří do napínavých dobrodružství – skvělý LEGO dárek pro děti.Demon Bull King (80010) – 1051 dílků / 2199 Kč

Mladí fanoušci Monkie Kida si zamilují přehrávat hrdinská dobrodružství s LEGO® modelem Demon Bull Kinga (80010). Stavebnice, ve které najdete velkého pohyblivého Demon Bull Kinga se spoustou parádních doplňků a funkcí, včetně světelné kostky, která rozsvítí tělo modelu, vystřelovače, sekery a plamenometu – skvělý LEGO dárek pro děti ve věku od 9 let. Monkie Kid má svou Zlatou hůl a parádní výzbroj nechybí ani Pigsymu a princezně Iron Fan, takže o akční zábavu nebude nouze.


Pekelný vůz Red Sona (80011) – 1111 dílků / 2799 Kč

Tato stavebnice LEGO® Monkie Kid™ (80011) dětem otevře neomezený svět dobrodružství. Pekelný vůz Red Sona má spoustu doplňků, které malé hrdiny inspirují k hraní, včetně tlačítka na oddělení zabudovaného závodního auta a šestiranného vystřelovače, a navíc také naviják pro odtažení ukradeného bankomatu z obchodu Rychlá panda. Součástí LEGO sady je 7 minifigurek, velký odtahový vůz a Pigsyho tuk-tuk, s nimiž si můžete přehrávat napínavé příběhy – ideální dárek pro děti!


Bojový robot Monkey Kinga (80012) – 1629 dílků / 3599 Kč

Fanoušci LEGO® Monkie Kida se stanou hrdiny, když stanou po boku ohromného bojového robota Monkey Kinga (80012) se zlatými doplňky a vysouvací holí a zachrání zákazníky před nebezpečím. V sadě nechybí také robot býčích klonů s vystřelovačem a Pigsyho restaurace, která inspirujte k vytváření zajímavých scénářů. Sada nabízí 6 minifigurek, zlatou hůl, sestavitelný obláček pro Monkie Kida a model Hory květin a ovoce, s nimiž si můžete přehrávat oblíbené příběhy o Monkie Kidovi – ideální LEGO dárek pro děti ve věku od 10 let.


Tajná základna týmu Monkie Kida (80013) – 1959 dílků / 4499 Kč

Nechte děti prozkoumat všechny úžasné doplňky LEGO® modelu tajné základny týmu Monkie Kida (80013). LEGO loď lze otevřít a rozdělit pro přístup do propracované obývací místnosti, dílny a k pohyblivému robotovi a dalším parádním doplňkům. Jeřáb umístěný na palubě můžete použít k odvrácení útoku lodě býčích klonů a vodní jet packy Pigsyho a Mei pak poskytnou ještě více herních možností. Součástí sady je 7 ozbrojených minifigurek, a navíc figurky Sandyho a kočky Mo, se kterými si malí stavitelé mohou přehrávat bezpočet vzrušujících scénářů – skvělý dárek pro všechny kreativní děti.


 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..