LEGO Originals představuje Dřevěnou LEGO minifigurku (853967)

LEGO představilo nejnovější produkt v podobě Dřevěné LEGO minifigurky (853967), kterým se vrací ke svým kořenům. Minifigurka je vyřezána z dubového dřeva v měřítku 5:1 a má nastavitelné plastové ruce. Součástí balení je i 29 klasických LEGO dílků, ze kterých je možné postavit různé doplňky, jež může figurka držet a také 28 stránkovou brožuru s informacemi o historii minifigurek a vývoji tohoto dřevěného modelu.

Dřevěná LEGO minifigurka je pro VIP klienty LEGOshopu dostupná už nyní. Širorká veřejnost se dočká jen o pár dní pozdějí a to 8. listopadu. Cena celého setu je 2999 Kč.
Oficiální popis:

Limitovaná edice LEGO Originals, která je inspirovaná klasickou LEGO minifigurkou, nabízí nové způsoby objevování a vyjadřování vlastní představivosti.

Oslavte skutečnou ikonu dětských hraček s touto krásnou, polohovatelnou dřevěnou minifigurkou (853967) od LEGO® Originals. Tato zvětšená verze klasické minifigurky v měřítku 5:1 je vyřezaná z dubového dřeva a má nastavitelné plastové ruce. Dodává se v prémiovém dárkovém boxu s brožurou obsahující inspirativní nápady, jak si tento model přizpůsobit po svém, a navíc i s návodem, jak z přiložených LEGO kostek postavit 5 roztomilých předmětů.

  • Nádhernou polohovatelnou, dřevěnou, zvětšenou verzi klasické LEGO® minifigurky v měřítku 5:1, která se stala součástí LEGO sad v roce 1978, si lze vystavit tak, jak je, nebo si ji můžete přizpůsobit podle sebe.
  • Tento prémiový model, který připomíná počátky společnosti LEGO® jakožto producenta ručně vyráběných dřevěných hraček, byl vyroben z dubového dřeva s certifikátem FSC a má nastavitelné plastové ruce stejně jako dnešní LEGO minifigurky.
  • Tato sada obsahuje také 28stránkovou brožuru s informacemi o historii minifigurek a vývoji tohoto dřevěného modelu, a k tomu navíc inspirativními příklady, jak si LEGO® kreativci přizpůsobují své modely.
  • V brožuře také najdete pokyny, jak z 29 přiložených LEGO® dílků postavit 5 zábavných menších modelů, které může minifigurka držet v ruce.
  • Tato sada, která se dodává v prémiovém dárkovém boxu, představuje skvělý narozeninový, vánoční nebo nostalgický dárek pro LEGO® fanoušky a všechny kreativní lidi.
  • Majitelé minifigurky mohou popustit uzdu své kreativitě a obléct ji, namalovat nebo ji jakýmkoli jedinečným způsobem upravit a poté se se svými výtvory pochlubit na sociálních médiích prostřednictvím hashtagu #LEGOOriginals.
  • Měří přes 20 cm na výšku, 11 cm na šířku a 8 cm do hloubky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..