LEGO odhalilo nový Star Wars UCS set – Snowspeeder (75144)

Ohlášením Snowpeederu se tak potvrdila předchozí spekulace, o které jsme vás v informovali v lednu. Celý set se skládá z 1703 dílků a jeho součástí budou i dvě minifigurky povstalců. Do prodeje se Snowspeeder dostane 29. dubna pro VIP členy LEGOshopu a následně 4. května pro všechny ostatní. Cena pro český trh byla stanovena na 5999 Kč.

Oficiální popis:

Získej opravdovou klasiku ze Star Wars: Snowspeeder T-47. Tato LEGO® verze ikonického vzdušného spídru, kterou si fanoušci pamatují z filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder má všechny detaily, které můžeš chtít, včetně otevíracích vzdušných brzd, otáčecího zadního děla a otevíracího kokpitu s prostorem pro minifigurky povstaleckého pilota snowspeederu a povstaleckého střelce snowspeederu. Tento model také vychází s podstavcem a cedulkou, takže může zaujmout hrdou pozici v jakékoliv sbírce LEGO Star Wars.

 • Obsahuje 2 minifigurky: povstaleckého pilota snowspeederu a povstaleckého střelce snowspeederu.
 • Obsahuje úžasné autentické detaily, otevírací vzdušné brzdy, otáčecí zadní dělo a otevírací kokpit s prostorem pro 2 minifigurky, které jsou součástí sady.
 • Postav si snowspeeder na podstavec a vystav si ho s cedulkou.
 • Ohrom své přátele touto úžasnou verzí klasického snowspeederu ze Star Wars.
 • Obsahuje 2 blasterové pistole.
 • Mezi doplňky najdeš elektronický dalekohled, helmu pilota snowspeederu a helmu střelce snowspeederu.
 • Snowspeeder na podstavci měří přes 21 cm na výšku, 39 cm na délku a 29 cm na šířku, a přes 11 cm na výšku, pokud nestojí na podstavci.


4 komentáře u „LEGO odhalilo nový Star Wars UCS set – Snowspeeder (75144)“

 1. Zdravím, Snowspeeder pro tento rok je o něco víc propracovanější co mi připadá proti prvnímu vydání které bylo z roku 2003. A také proti minulému Snowspeeder z roku 2003 má o 246 kostek více a má 2 figurky povstalců navíc to u starého setu není žádná figurka. A cena je odpovídající u UCS setu.

  Odpovědět
 2. no to už si jako LEGO dělá z nás všech „pr–l“

  a) recyklovaný set (po 10 letech)
  b) méně jak typických 2000 dílků
  c) .. cena přes 3 kč za kostku??

  .. jako zkouší, co ještě ldii jsou ochotni koupit? Tohle je totálně s cenou mmo.. stojí pro zajímavost více než SLAVE a ten měl skoro 2000 kostek – a navíc „novinka“

  Odpovědět
  • Tak zrovna cena je v případě UCS setů vždycky vyšší a těch uváděných typických 2000 dílků nění úplně pravda. Např. UCSka TIE Fighter, X-Wing nebo B-Wing měla dílků ještě méně a cenu stejnou. Takže tady bych problém nehledal. Navíc je pravděpodobné, že ještě jedno UCSko tenhle rok vyjde a to může být rozměrově větší.

   S tím recyklováním ale souhlas, poslední dobou je toho už moc. Lidi to ovšem kupují. Stačí si vzpomenout na novou verzi Death Star, která se prodávala ve velkém. Všechno teď opravdu nahrává tomu, že nás v nejbližší době čeká nová verze UCS Milleniu Falcon. Ono k těm starým setům se většina lidí jen tak nedostane.

   Každopádně mohlo být mnohem hůř. Stačí zavzpomínat na tragédii s názvem Assault on Hoth.

   Odpovědět
   • – nová verze Millenium Falcon? No potěš koště.. to se všem těm „investičním sběratelům“, co ve velkém nakoupili 75105, hodně protočí panenky a stoupne krevní tlak.. 😀

    assault on Hoth byla z vizuálního pohledu hezká věc – ale špatně zařazena i naceněna. takový kus „do páru“ s Ewok Village (tématicky)

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..