LEGO odhalilo set The LEGO Batman Movie The Joker Manor (70922)

Ačkoliv většinu pozornosti nyní LEGO směřuje na Ninjago Movie téma, tak na předchozí LEGO film s Batmanem v hlavní roli se ještě úplně nezapomnělo. LEGO totiž odhalilo velice povedený set se sídlem samotného Jokera, jež se objevilo i v samotném LEGO filmu.

Celý set se skládá z 3444 dílků a hned 10 minifigurek, přičemž šestice z nich (disco verze minifigů) bude k nalezení pouze v tomto setu. Co set dělá unikátním je funkční horská dráha, která se obtáčí kolem celého sídla.

Cena pro český trh byla stanovena na 7999 Kč s datem vydání 24. listopadu. Set bude distribuován jako direct-to-costumer a bude dostupný pro všechny hned od prvního dne vydání. VIP zákazníci tedy tenotkrát nebudou mít výhodu předběžného přistupu.


The Joker Manor (70922) / Jokerovo sídlo (70922)


Oficiální popis:

Pomoz Batmanovi™, Barbaře Gordonové, Alfredu Pennyworthovi™ (v jeho klasickém Bat-obleku) a Nightwingovi™ získat zpátky nadvládu nad Sídlem Wayneů přeměněném po jokerovsku s touto ohromnou sadou LEGO® BATMAN MOVIE. Jokerovo™ Sídlo je nabité kultovními detaily z filmu a cool funkcemi, včetně horské dráhy, která obkružuje celou budovu, obří skládací Jokerovy hlavy s padacími dveřmi a skluzavkou, útočících boxerských rukavic, houpající se značky „Joker“ a otočné věže s „velkým okem“. Interiér obsahuje domácí kinosál s romantickým DVD, kuchyni se skládací mikrovlnnou troubou, a k tomu navíc humra a destičky zdobené jako plátky citronu, obývací pokoj se skládacím klavírem, krbem a bustou, místnost s plaveckým bazénem a hudební studio s kytarou, skládacím mixážním pultem a reproduktory. Postav tohle velkolepé sídlo a potom si s 10 minifigurkami, které jsou součástí sady, oživ své oblíbené scény z filmu.

 • Součástí sady je 10 minifigurek: Joker™, Batman™, Barbara Gordonová, Harley Quinn™, Nightwing™, Alfred Pennyworth™ v klasickém Bat-obleku, Disko Batman™, Disko Joker™, Disko Batgirl™ a Disko Robin™.
 • Tato sada ti přináší impozantní vstup do budovy, lemovaný 2 skládacími bombami s průsvitnými jiskřivými součástkami, dvou a třípatrové věže s věžičkami a vlajkami na špici, horskou dráhu a vlak se 3 vagóny (každý z nich má sedadlo pro minifigurku), otáčecí věž s „velkým okem“ s duhovkou ovladatelnou pákou, která umožňuje „podívat se“ nahoru a dolů, ohromnou skládací Jokerovu™ hlavu s padacími dveřmi a skluzavkou a houpací značku „Joker“, nápis „Ha! Ha!“, 2 útočící boxerské rukavice ovládané pomocí kola, a k tomu navíc plno pestrobarevných ozdobných prvků ve stylu průsvitných světel
 • Spusť padací dveře a pošli minifigurku po skluzavce z temene Jokerovy hlavy až do jeho pusy
 • Interiér obsahuje vstupní halu se 4 ohebnými plastovými „zrcadly“, obývací pokoj se skládacím klavírem a stoličkou, bustou a krbem s průsvitnými červenými součástkami imitujícími oheň, domácí kinosál s obrazovku, sedadlem pro minifigurku a různorodými doplňky, včetně romantického DVD, kuchyni s hrnkem, hrncem a pánví, skládací mikrovlnnou troubou s humrem, citrónem a plechem, hudební studio se skládacím mixážním pultem a reproduktory, sedadlem a kytarou, místnost s bazénem s průsvitnými modrými kostkami imitujícími vodu, a půdu se 2 skládacími krabicemi a figurkou krysy
 • Mezi zbraněmi najdeš Batmanův Batarang, revolver Barbary Gordonové a netopýra Harley Quinn
 • Minifigurky Disko Batmana™, Disko Jokera™, Disko Batgirl™ a Disko Robina™ jsou novinkou ledna 2018
 • Tato sada obsahuje více než 3 435 dílků
 • Přehraj si a znovu prožij nezapomenutelné scény z LEGO® BATMAN FILMU
 • Jokerovo™ Sídlo měří přes 55 cm na výšku, 66 cm na šířku a 27 cm do hloubky
 • Vlak horské dráhy měří přes 3 cm na výšku, 15 cm na délku a 3 cm na šířku.

 

2 komentáře u „LEGO odhalilo set The LEGO Batman Movie The Joker Manor (70922)“

 1. Překvapilo mě, že ještě představili další set od Lego The Batman Movie pro tento rok čekal jsem, že ho představí až příští rok 2018. Set se mi docela líbí co je hodně zajímaví jsou figurky udělaní v oblecích Disko. Jsem zvědaví na sety, které by měli být pro příští rok 2018

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..