LEGO odhalilo loď duchů The Silent Mary (71042) ze světa Pirátů z Karibiku

LEGO na výstavě New York Toy Fair oficiálně odhalilo nový set ze světa Pirátů z Karibiku, jež odkazuje na připravované pokračování s názvem Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, který se v našich kinech objeví 25. května 2017.

Set s názvem The Silent Mary (71042) představuje loď duchů hlavního záporáka filmu – kapitána Armando Salazara (Javier Bardem). Celý model se skládá z více jak 2200 dílků a jeho součástí je hned 8 minfigurek (kapitán Jack Sparrow, Henry, Carina, poručík Lesaro, kapitán Salazar, Officer Magda, Officer Santos a Silent Mary Masthead).

LEGO Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales The Silent Mary (71042) půjde do prodeje 17. března pro VIP členy LEGOshopu a následně 1. dubna pro širokou veřejnost s cenou $199.99 (u nás cca. 5500 – 6000 Kč).

 

1 komentář u „LEGO odhalilo loď duchů The Silent Mary (71042) ze světa Pirátů z Karibiku“

  1. Loď je moc pěkná vyděl jsem jí na vlastní oči a musím říct, že se jim loď povedla. Loď podle mě je i pěkně spravovaná a také se jim povedly žraloci co udělali a figurky jsou pěkně udělané. Je i pěkná krabice, kterou udělali. Určitě potěší fanoušky pirátů z Karibiku škoda, že neudělali ještě nějaké další sety.

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..