LEGO novinky pro rok 2016

V posledních několika dnech uniklo několik zajímavých informací, týkající se nových LEGO setů a minifigurek. Zde vám přinášíme malý souhrn toho, co nás v roce 2016 čeká. Ceny jsou zatím známé jen pro novozélandský trh. Upozorňujeme, že tyto informace nejsou oficiálně potvrzené, ale pocházejí z osvěčeného zdroje lidí z BrickFan.com.

  • Novým přírůstkem do rodiny LEGO Architecture by se měl stát londýnský Buckinghamský palác. Ten se bude z velké části skládat z kostek barvy Tan (odstín hnědé) a jeho součástí by měl být i legendární červený double-decker autobus.
  • Kromě velice očekávané Hasičské stanice Krotielů duchů, o které jsme vás už mnohokrát informovali, by se měl v přůběhu roku objevit další set odkazující na Krotielé duchů, ale tentokrát na chystaný remake, jež by se měl objevit v kinech v červenci 2016. Jediná známá informace o tomto setu je zatím jeho číselné označení 75828 a cena $79.99 NZD (cca 1300 Kč)
  • LEGO Technic přijde se setem Bucket Wheel Excavator (42055) s cenou $499 NZD (cca 8200 Kč), který bude představovat kolesové rypadlo. Během roku by se měl objevit ještě jeden obří TECHNIC set, který zatím nese označení Ultimate Vehicle a měl by přijít s cenou $699 NZD (cca 11500 CZK).
  • LEGO Creator by podle všeho mělo přijít se setem zpodobňující londýnský Big Ben (10253) s cenovkou $499 NZD ( cca 8200 Kč). Mělo by jít o stejný styl setu, jako byl například LEGO Creator Sydney Opera House (10234), vydaný v roce 2013.
  • LEGO Collectible minifigures  se rozroste o novou řadu minifigurek, tentokrát věnované postavám z Disney světa.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..