LEGO Marvel představuje bustu Carnage (76199)

LEGO Marvel představilo novou bustu z universa Spider-Mana, záporáka Carnage (76199).

Celý set se skládá z 546 dílků a stejně jako v případě dříve vydaných bust nechybí ani tentokrát podstavec s plaketou.

Podle všeho by pak nemělo zůstat jen u Carnage. Z neoficiálních zdrojů se totiž šíří informace, že své busty by se v nejbližší době měla dočkat i postava Venoma.

LEGO Marvel Carnage (76199) bude možné zakoupit v LEGOshopu od 1. května a to za cenu 1699 Kč.Oficiální popis:

Model Carnage (76199) od LEGO® Marvel Spider-Man vás přenese do marvelovského vesmíru, kde budete moci uplatnit své stavitelské dovednosti při ztvárňování děsivých rysů mimozemského superpadoucha.

Autentické a propracované detaily
Od nízkého, červeného obočí až po vystupující čelist plnou bodákových zubů – tato LEGO replika Carnage přináší fanouškům filmů od Marvelu a zapáleným modelářům stavitelský zážitek, který je sice náročný, ale určitě stojí za to. Díky stylovému štítku připevněnému k robustnímu podstavci se model bude vyjímat ještě lépe po boku ostatních LEGO výtvorů na motivy komiksových příběhů.

Stavějte z LEGO kostek
Unikněte z hektické reality a objevte znovu radost z kreativního stavění s LEGO stavebnicemi pro dospělé. LEGO sady pro dospělé přinášejí zábavné stavění a vypadají úchvatně na výstavce – ideální dárek k narozeninám, Vánocům či jiné příležitosti pro všechny milovníky modelářství a komiksů.

  • Postavte si vlastní LEGO® model nelítostného superpadoucha se stavebnicí Carnage (76199) od LEGO Marvel Spider-Man.
  • Tento projekt čítající 546 kostek zachycuje všechny autentické detaily děsivého mimozemšťana – od nízkého červeného obočí až po zuby připomínající bodáky. Model vynikne ještě lépe na robustním podstavci se stylovým štítkem.
  • Pocit dobře odvedené práce přetrvá dlouho poté, co budete s tvorbou tohoto sběratelského modelu od Marvelu hotovi.
  • Výstavní model kultovního superhrdiny představuje perfektní projekt pro dospělé fanoušky filmů studia Marvel a modelářské nadšence.
  • Hotový model měří přes 19 cm na výšku, 9 cm na šířku a 15 cm do hloubky. Nepochybně se stane středobodem každé konverzace, ať už si ho vystavíte doma, nebo na pracovišti.
  • Prémiový výstavní LEGO® model padoucha jménem Carnage nabízí modelářům možnost, jak se zbavit stresu.
  • Nechybí ani kvalitní tištěné pokyny, díky nimž se do tohoto fascinujícího stavitelského projektu můžete pustit bez zbytečných průtahů.
  • Řada výstavních LEGO® stavebnic pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
  • LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..