LEGO Ideas představuje čtyři nové projekty, jež obdržely 10 000 hlasů

Čtveřice nových projektů získalo za poslední dva měsíce potřebných 10 000 hlasů, což je kvalifikovalo do užšího výběru pro první období roku 2017.


The Blues Mobile

The Blues Mobile od stavitele Eini (Kai Einfeldt) je projektem inspirovaným u nás nepříliš známým filmem Bratři Bluesovi (The Blues Brothers) z roku 1980. Ve filmu oba bratři cestovali v policejním voze Dodge Monaco, jemuž se tento projekt snaží co nejblíže přiblížit. Součástí projektu je i velký reproduktor na střeše vozu a dvě minifigurky bratrů Bluesových.


Sega Classic Arcade Machines

Projekt Sega Classic Arcade Machines od stavitele SpacySmoke představuje trojici starých arkádových automatů od značky Sega. V tomto případě jde o automaty, na kterých běžely hry Space Harrier, Out Run a Thunder Blade.


Dungeon Master

Herní tématiky se chytil i stavitel Ymarilego, jež vytvořil projekt Dungeon Master. Ten se inspiruje klasickými RPG hrami, jako jsou Hero Quest nebo Dungeons & Dragons. Projekt má nabídnout několik čtvercových místností, které lze následně všemožně propojovat a přestavovat, což napomáhá další znovuhratelnosti. Pokaždé si totiž můžete vybudovat nové úrovně a vytvořit tak nový příběh.

Celý projekt se skládá z téměř 3000 dílků a jeho součástí jsou i 3 minifigurky hrdinů a 6 minifigurek monster a jiných zloduchů.


Red Arrows Hawk

Stavitelé M4 CUS a RAFRed10 vytvořili ve společné spolupráci projekt Red Arrows Hawk, který je inspirován letounem BAE Systems Hawk T1 akrobatického týmu Royal Air Force Aerobatic Team. Model má zatahovací podvozek a do kokpitu lze posadit minifigurky pilota a inženýra.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..