LEGO Ideas odhalilo vítěze za třetí období roku 2016.

LEGO Ideas zveřejnilo výsledky hlasování za třetí období roku 2016, kam se kvalifikovala dvanáctka projektů. Vybrán byl nakonec projekt Ship In a Bottle, The Flagship Leviathan, který se tak stane dalším oficiálním LEGO Ideas setem.

LEGO mělo ovšem ještě jeden rest z minulého vyhlášení, kdy odložilo verdikt nad projektem Voltron – Defender Of The Universe. Po delší rozvaze byl i tento projekt schválen.

Oba projekty se na trhu objeví někde v roce 2018.


Ship In A Bottle, The Flagship Leviathan.

Projek The Ship in a Bottle, The Flagship Leviathan od stavitele JakeSadovich77, je inspirován tradičními modely lodí v lahvi. Součástí projektu je kromě samotné lahve s lodí i tématicky laděný podstavec, jež drží lahev v horizontální poloze.


Voltron – Defender Of The Universe

Voltron – Defender Of The Universe je projektem od stavitele len_d69, který se inspiroval japonským seriálem z 80. let s názvem Beast King GoLion. O pár let později byl na motivy tohoto seriálu vytvořen americký seriál nazvaný Voltron – Defender Of The Universe. Stejně jako v seriálu, tak i zde máme 5 postav robotických lvů, kteří se dokáží složit do jedné velké postavy zvané Voltron. Ten ve složeném stavu měří kolem 40 cm a váží cca 1 kg.

voltron


 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..