LEGO Creator představuje set James Bond Aston Martin DB5 (10262)

LEGO si může ze seznamu odškrtnou další velkou filmovou značku. Tentokrát totiž příchází s legendárním vozem Jamese Bonda – Astonem Martinem DB5 (10262), který se objevil v bondovce Goldinger z roku 1964.

Celý set se skládá z 1295 dílků a jak už bývá zvykem, došlo i na detaily jako je interiér s tajným počítačem a telefonem, katapultující se sedadlo spolujezdce, otočné poznávací značky, kulomety či třeba vysouvací hroty na kolech…Více v oficiálním popisu níže.

Pro VIP zákazníky LEGOshopu je model k dostání už nyní za cenu 3999 Kč. Pro všechny ostatní bude dostupný od 1. srpna.
Oficiální popis:

Získej povolení postavit si tento skvostný model 10262 Aston Martin DB5 Jamese Bonda™ od LEGO® Creator Expert. Tato impozantní replika zachycuje eleganci a nadčasovou sofistikovanost kultovního sporťáku agenta 007 a nabízí autenticky zpracované detaily a fungující vychytávky. Otevři dveře a objevíš propracovaný interiér s tajným počítačem a telefonem v přihrádce dveří. A když dojde na akci, aktivuj katapultáž sedadla spolujezdce, otoč otáčecí poznávací značky, zvedni zadní neprůstřelný štít, vystrč ostré hroty připevněné na kolech a potáhni řadící páku směrem dozadu, abys aktivoval kulomety na předním křídle. Tento sběratelský model obsahuje detailně zpracovaný motor s uspořádáním 6 válců v jedné řadě, přední a zadní stříbrně lakované nárazníky, stříbrné disky kol a přední a zadní značky Aston Martin. Tento model byl navržen tak, aby poskytoval příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek s nádechem nostalgie – stavebnice, která nesmí chybět ve sbírce žádného fanouška filmů s Jamesem Bondem, modelu Aston Martin DB5 a stavebnic LEGO.

  • Autentická replika světově proslulého sportovního vozu Aston Martin DB5 z roku 1964 s klasickou karoserií s předním a zadním stříbrně lakovaným nárazníkem, stříbrnými disky kol, otevíracím kufrem, kapotou a dveřmi, a spoustou vychytávek Jamese Bonda, včetně funkční katapultáže sedadla spolujezdce, otáčecích poznávacích značek, zadního neprůstřelného štítu, kulometů na předním křídle a ostrých hrotů na kolech.
  • Tento autentický LEGO® model vozu Aston Martin DB5 Jamese Bonda™ má otevírací dveře a propracovaný interiér s tajným počítačem a telefonem v přihrádce dveří.
  • Zvedni kapotu a prohlédni si motor s uspořádáním 6 válců v jedné řadě.
  • Zatáhni za zadní nárazník a rozluč se s nevítanými pasažéry.
  • Otoč poznávací značky, zvedni zadní neprůstřelný štít a vystrč ostré hroty připevněné na kolech.
  • Potáhni řadící páku směrem dozadu a vystrč kulomety na předním křídle.
  • Staň se majitelem této sběratelské repliky vozu Aston Martin DB5 z filmu Goldfinger o Jamesi Bondovi.
  • Tato sada obsahuje přes 1 290 dílků a je vhodná pro děti od 16 let.
  • Obsahuje spoustu zbrusu nových LEGO dílků, na které se můžeš těšit už v srpnu 2018.
  • Měří přes 10 cm na výšku, 34 cm na délku a 12 cm na šířku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..