LEGO BrickHeadz představuje posatvy ze Star Wars

LEGO odhalilo dvě nové BrickHeadz postavičky, tentokrát se světa Star Wars. Finn (41485) a Captain Phasma (41486) by se měli na LEGOshopu objevit 1. listopadu a to společně s dříve odhalenými Ninjago postavičkami Loyda (41487) a Mastera Wu (41488). Sety se skládají z 91 respektive 127 dílků a na čském LEGOshopu by se měli opět objevit za cenu 269 Kč.

Tímto ale BrickHeadz se Star Wars zdaleka nekončí. Před pár dny se na newyorksém Comic Conu objevil limitovaný set Boba Fett & Han Solo in Carbonite (41498), jež obshauje dvojici postaviček – najémného lovce Boba Fetta a Han Sola zalitého v karbonitu. Set se skládá z 329 dílků a oficiálně ho bylo možné získat jen na samotném Comic Conu.

Další dvanáctka BrickHeadz postaviček nás pak čeká v první polovině příštího roku. V lednu se můžeme těšit na 4 postavičky ze světa Justice League a 2 postavičky ze světa Star Wars. V dubnu pak přijdou na řadu 4 Avangers postavičky a další 2 postavičky ze Star Wars. O jaké postavy přesně půjde ale zatím není známo.


Finn (41485)


Captain Phasma (41486)

 


Boba Fett & Han Solo in Carbonite (41498)

1 komentář u „LEGO BrickHeadz představuje posatvy ze Star Wars“

  1. Postavičky jsou docela povedené překvapilo mě, že udělali další 2 nové Finna a Captain Phasma čekal jsem, že udělají pouze limitovaný set Boba Fett & Han Solo in Carbonite (41498) který byl představen na newyorském Comic Conu a tím by to bylo daleko více exkluzivní ten set podle mě, kdyby byl jediný. A je vidět že Lego chce populární postavičky ze Star Wars zařadit i do BrickHeadz a tím rozšířit svoje portfolio o další řadu. Je dost možné že BrickHeadz Star wars postavičky pro příští rok 2018 bude Yoda, luke skywalker a také Kylo Ren co jsem zhlédnul 1 video uvidíme jestli to tak opravdu bude.

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..