Kancl, TRON: Legacy a Strážci Vesmíru jsou projekty, jež obdržely 10 000 hlasů

V posledních týdnech obdržely potřebných 10 000 hlasů tři nové projekty. NBC’s The Office, Tron Legacy Light Cycle a Mighty Morphin Power Rangers se tak přidávají k projektůmVenetian Houses, Jeep Wrangler Rubicon, The Blues Mobile, Sega Classic Arcade Machines, Dungeon Master a Red Arrows Hawk a postupují do užšího výběru pro první období roku 2017.


NBC’s The Office

NBC’s The Office je projektem Dwighta Schruta, který pomocí Lega zpodobnil oblíbený americký seriál Kancl, jehož původní britskou předlohu stvořil známý komik Ricky Gervais. Stavba se skládá z hlavního prostoru kanceláře, konferenční místnosti a kanceláří Michaela a Darryla. Celá kancelář je pak vybavena všelijakými doplňky, které se objevily v seriálu. Součástí je i 15 minifigurek hlavních protagonistů seriálu.


Tron Legacy Light Cycle

Dalším úspěšným projektem je Tron Legacy Light Cycle od stavitelů BrickBros UK. Jeho předlouhou je futuristická motorka, známá ze sci-fi snímku TRON: Legacy z roku 2010. Motorka je stejně jako její předloha pojatá velice minimalisticky. Součástí je pak i minifigurka hlavní postavy filmu Sama Flynna ve speciálním obleku s přilbou a nezapomnělo se ani na identifikační disk, upevněný na zádech obleku. Celkový dojem pak dotváří speciálně vytvořený podstavec.


Mighty Morphin Power Rangers

A televize do třetice. Mighty Morphin Power Rangers od uživatele bruceywan je projektem, který nám představuje pro mnohé kultovní seriál Strážci Vesmíru, jež zažil svou největší slávu v 90. letech. Stavitel se rozhodl zhmotnit tzv. „Velín“, který byl hlavní základnou Strážců Vesmíru. Kromě sedmi minifigurek Strážců tu tak nemůže chybět „hlava“ velitele Zordona a jeho robotický pomocník Alpha 5.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..