Čtyři nové projekty získaly potřebných 10 000 hlasů

V několika posledních týdnech obdržela potřebných 10 000 hlasů čtveřice projektů. Volkswagen Golf MK1 GTI1950’s DinerThe Ship in a Bottle, The Flagship LeviathanUCS Rey´s Speeder se tak přidávají k projektům The Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. “The Bus” LEGO Set, Hulkbuster UCS, The LEGO Store Modular Version, Red Dward Lego, The Landrover 4×4 Vintage Tram a The Boat Repair Shop a postupují do užšího výběru pro třetí období roku 2016.


Volkswagen Golf MK1 GTI

Volkswagen Golf MK1 GTI od stavitele hasskabal je dalším LEGO projektem, který si dal za cíl zpodobnit známý vůz. Tentokrát jde o první genereaci vozu Volkswagen Golf a to ve sportovní verzi GTI, která byla poprvé představe v roce 1975. Vůz je podle své předlohy zpracován do nejmenšího detailu a to včetně interiéru. Celý automobil se skládá z 1278 dílků.


1950’s Diner

1950’s Diner je projektem od stavitele pix027, který představuje klasický americký motorest z 50. let. Kromě samotného motorestu, jež je dobový a detailně zpracovaný, tu nalezneme i automobil a malou benzínovou pumpu. Celý projekt se skládá z cca. 800 dílků.


Ship In A Bottle, The Flagship Leviathan.

Projek The Ship in a Bottle, The Flagship Leviathan od stavitele JakeSadovich77, je inspirován tradičními modely lodí v lahvi. Součástí projektu je kromě samotné lahve s lodí i tématicky laděný podstavec, jež drží lahev v horizontální poloze.


UCS Rey´s Speeder

UCS Rey´s Speeder od Roberta Lundmarka, je projektem inspirujícím se sedmou epizodou Star Wars, jež měla před rokem premiéru. Konkrétně jde o tzv. Speeder hlavní postavy Rey, který jsme mohli vidět v úvodu filmu. Opět jde o nesmírně detailně propracovaný model, který jakoby z oka vypadl své předloze. Že nejde o žádného drobečka představuje fakt, že na délku měří úctyhodných 45 centimetrů. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..