Projekty Venetian Houses a Jeep Wrangler Rubicon získaly 10 000 hlasů

V posledních týdnech obdržely potřebných 10 000 hlasů dva nové projekty. Venetian Houses a Jeep Wrangler Rubicon se tak přidávají k projektům The Blues Mobile, Sega Classic Arcade Machines, Dungeon Master a Red Arrows Hawk a postupují do užšího výběru pro první období roku 2017.


Venetian Houses

Projekt Venerian Houses od stavitele McMarco představuje dvojici modulárních domů, které se inspirují italskými Benátkami. V budovách nalezneme místnosti s knihovnou, hudební školou, muzeem a nechybí ani velký apartmán. Samozřejmostí je pak dok pro gondoly. Obě budovy od sebe odděluje vodní kanál, přes který se klene malý benátský most.

Celý projekt se skládá z ohromného množství cca 4500 dílků a součástí je i 17 minifigurek. Bohužel takováto velikost nedává projektu moc šancí na úspěch, přestože vypadá opravdu nádherně.Jeep Wrangler Rubicon

Jeep Wrangler Rubiocon od stavitele ck80 je projektem, který si dal za úkol vytvořit co nejvěrnější kopii stejnojmenného teréního vozu, což se evidentně povedlo. Model disponuje mnoha detaily, jako je sedmi-štěrbinová přední maska, mohutné blatníky či zakulacené zadní rámy pro natažení střechy. Velikostí je model podobný předchozím LEGO Creator vozům, jako jsou VW Camper Van, VW Beetle nebo Mini Cooper.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..