Tři nové projekty inspirované filmovou tvorbou z 80. let získaly 10 000 hlasů

Tři nové projekty, Johnny Five, Voltron – Defender Of The Universe a Spaceballs – Eagle 5, obdržely na stránkách LEGO Ideas potřebných 10 000 hlasů a probojovali se do užšího výběru pro rok 2016. Johnny Five se ještě stihl na poslední chvíli kvalifikovat do užšího výběru pro první období roku 2016, kam už se dříve dostali Particle Accelerator, Jurassic Park Visitor Center, Rolling BB-8, Old Fishing Store, Jedi High Council, Fossil Museum, Gingerbread House a Modular Train Station.

Voltron – Defender Of The Universe a Spaceballs – Eagle 5 se stali prvními kvalifikovanými sety pro užší výběr pro druhé období roku 2016.

Johnny Five

Johnny Five1

Johnny Five od stavitele PepaQuin, je projektem inspirovaným robotem ze známého filmu z 80. let Číslo 5 žije. Celý robot se skládá z přibližně 300 dílků, je vysoký kolem 20 cm a disponuje mnoha pohyblivými prvky.

Voltron – Defender Of The Universe

voltron

Voltron – Defender Of The Universe je projektem od stavitele len_d69, který se inspiroval japonským seriálem z 80. let s názvem Beast King GoLion. O pár let později byl na motivy tohoto seriálu vytvořen americký seriál nazvaný Voltron – Defender Of The Universe. Stejně jako v seriálu, tak i zde máme 5 postav robotických lvů, kteří se dokáží složit do jedné velké postavy zvané Voltron. Ten ve složeném stavu měří kolem 40 cm a váží cca 1 kg.

Spaceballs – Eagle 5

Spaceballs

Zatím posledním projektem, který dosáhl 10 000 hlasů, je vesmírná loď „Eagle 5“ z filmové parodie z 80. let s názvem Spaceballs. Loď má vzhled klasického karavanu značky Winnebago, na kterém jsou přimontovány křídla s motory na kosmický pohon. Součástí setu by pak byla i minifigurka kapitána Lone Starr se svým Schwartz-saberem (parodie na světelný meč ze Star Wars).

3 komentáře u „Tři nové projekty inspirované filmovou tvorbou z 80. let získaly 10 000 hlasů“

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..