Stane se stanice Krotitelů duchů novým LEGO setem?

Z mnoha zdrojů se šíří zpráva, že nás v lednu 2016 čeká nový set na motivy legendarního filmu Ivana Reitmana, Krotitelé duchů. Set, pod celým názvem LEGO Ghostbusters Fireshouse Headquarters (75827), by měl představovat bývalou hasičskou stanici, ze které si Krotitelé duchů udělali svojí základnu. Celá stavebnice by se měla skládat z více jak 4 600 dílků, čímž by se po setech Taj Mahal (10189) a UC Millenium Falcon (10179) stala třetí největší v historii LEGA. Stále se neví, jaké minifigurky budou součástí, ale bylo řečeno, že celý set má odkazovat na původní film z roku 1984, nikoliv tedy na chystaný reboot, jež má zamířit do kin taktéž příští rok. Cena setu by pro americký trh měla být $350.

Hlavním zdrojem se stalo YouTube video od uživatele Just2Good, který už několikrát odhalil nadcházející LEGO sety a je tudíž brán za spolehlivý zdroj informací. Následně byl také objeven odkaz na oficiální stránky LEGOshopu, jehož URL se shoduje s názvem tohoto setu, což naznačuje, že LEGO už má připravený profil pro tuto stavebnici.

Více informací by jsme se mohli dozvědět už příští týden při akci Fan Weekend v Dánsku nebo o další týden později na akci BrickCon Seattle, kde se pravidelně odhalují LEGO sety, které mají vyjít v lednu.

Pozn.: Profilový obrázek je pouze konceptem uživatele drdavewatford.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..