Šestice nových projektů získalo 10 000 hlasů

V několika posledních týdnech obdrželo potřebných 10 000 hlasů hned šest projektů. The Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. “The Bus” LEGO Set, Hulkbuster UCS, The LEGO Store Modular Version, Red Dward Lego, The Landrover 4×4 a Vintage Tram se tak přidávají k projektu The Boat Repair Shop a postupují do užšího výběru pro třetí období roku 2016.


Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. „The Bus“ LEGO Set

The Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. “The Bus” LEGO Set je projekt od stavitele Savath_Bunny, který se inspiroval TV seriálem Agenti S.H.I.E.L.D. z komiksového světa Marvel. „The Bus“ představuje mobilní velitelské centrum pro agenturu S.H.I.E.L.D. Celá stavba se dá rozdělit do pěti oddělitelných částí, které mají odlišnou funkčnost. Součástí je i 10 minifigurek, představující postavy ze seriálu.


Hulkbuster UCS

Hulkbuster UCS od stavitele Raychow je dalším projektem inspirovaným světem Marvelu. Tentokrát se jedná o ohrmného „Mecha“, kterého jsme mohli vidět ve filmu Avengers: Age of Ultron. Celá stavba se skládá z cca. 800 dílků.


The LEGO Store Modular Version

The LEGO Store Modular Version od stavitele kashaka je zmenšenou verzí LEGO obchodu, jež zaujme tzv. „pick-a-brick“ stěnou, zajímavě řešenou střechou s Technic dílky a skladovacím prostorem na boku budovy.


Red Dwarf Lego

Projekt Red Dward Lego od stavitele Legobob32 je inspirován kultovním britským sitcomem Černvený trpaslík, který se i u nás těší ohromné popularitě. Z minifigurek tu mají zastoupení všichni hlavní představitelé, tedy Dave Lister, Arnold Rimmer, Kocour, Kryton i palubní počítačový systém Holly. Kromě toho se tu objeví i alter ega Eso Rimmer a Daune Dibbley. V projektu nalezneme velké množství odkazů napříč všemi sériemi seriálu. Součástí projektu je i část těžařské lodi Červený trpaslík a výsadková loď Modrý skrček.


Landrover 4 x 4

The Landrover 4×4 od stavitele Dadandlad představuje zmenšený model teréního vozu Land Rover Series III, kterému je opravdu velice podobný. Celý model je složen z cca. 1 100 dílků, je 27 cm dlouhý, 13 cm široký a 13 cm vysoký.


Vintage Tram

Vintage Tram je projektem od stavitele kevinszeto, který mimojiné stál za vznikem úspěšného setu The Beatles Yellow Submarine. Tentokrát se uchází s projektem historické tramvaje z portugalského města Porto. Ta se skládá z 664 dílků a obsahuje i několik minifigurek. Koleje ovšem nejsou součástí.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..