Projekty Particle Accelerator, Jurassic Park Visitor Center a Rolling BB-8 získaly 10 000 hlasů

Během posledního měsíce obdržely na stránkách LEGO Ideas potřebných 10 000 hlasů další tři projekty. Particle Accelerator, Jurassic Park Visitor Center a Rolling BB-8 se tak přidávají k projektům Old Fishing Store, Jedi High Council, Fossil Museum, Gingerbread House a Modular Train Station a postupují do užšího výběru pro první období roku 2016.


Particle Accelerator

Particible Accelerator neboli urychlovač částic je projektem od stavitele JK Brickworks. Jeho jméno vám může být povědomé, protože on je tím, kdo vytvořil projekt LEGO Ideas The Maze (21305), který byl před pár dny uvolněn do prodeje.

Tvůrce se snaží připodobnit pohyb částic kuličkou, která po nabrání maximální rychlosti narazí do zarážky, což má simulovat střet částic, při kterých vznikají částice nové.


Jurassic Park Visitor Center

LEGO Ideas Jurassic Park Visitor Center header

Jurassic Park Visitor Center od stavitele LDiEgo je projektem vytvořeným podle filmu Jurský park z roku 1993. Návštěvní centrum disponuje mnoha místnostmi známými z filmu, jakou jsou např. restaurace, kino, řídící středisko či třeba samotná genetická laboratoř. Pro lepší přístupnost k interiéru lze navíc místnosti od sebe oddělit. Kromě budovy je součástí projektu i velociraptor a šestice minifigurek, inspirovaných postavami z filmu.


Rolling BB-8

LEGO Ideas Rolling BB-8

Rolling BB-8 je projektem od stavitele mjsmiley, vytvořeným na základě populárního droida BB-8 ze sedmé episody filmových Star Wars. Droid se válivým pohybem dokáže pohybovat po jedné ose, přičemž díky magnetům zůtává jeho hlava vžy nahoře. Součástí projektu je podstavec s otočnou klikou, na kterém je možné demonstrovat pohyb droida.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..