Obrázky k LEGO Ghostbusters Firehouse Headquarters (75827)

Na oficiálním LEGOshopu se dnes objevil velice očekávaný set LEGO Ghostbusters Firehouse Headquarters (75827), odkazující na filmy Krotitelé duchů. Poprvé se tak naskytla možnost vidět fotografii této hasičské stanice, kterou Krotitelé duchů používali jako svou základnu, v LEGO provedení.

headq

Celý set nakonec bude obsahovat neuvěřitelných 4 634 dílků, čímž se stane třetí největší LEGO stavebnicí, která byla uvedene do běžného prodeje. Větší už je jen Taj Mahal (10189) a UC Millenium Falcon (10179) s 5 922 respektive 5 195 dílky. Toto je i hlavní příčinou tak vysoké ceny, která byla pro ČR stanovena na 9 999 Kč. Vydání setu je plánované na 1. ledna 2016.

Součástí setu bude hned 9 minifigurek, které známe z filmu. V hasičské stanice nalezneme i parkovací prostor pro dříve vydané auto Ghostbusters Ecto-1 (21108), které však nebude součástí setu. Jednotlivá patra mají být navíc odnímatelná, pro lepší přístup k interiéru.

LEGO-75827-Ghostbusters-Firehouse-Minifigures

Na facebooku LEGA máte možnost vidět fotografie LEGO hasičské stanice v porovnání s opravdovou budovou, která byla použita v samotných filmech.

Popisek k setu:

  • 9 minifigurek: Peter Venkman, Raymond Stantz, Egon Spengler, Winston Zeddemore, Janine Melnitz, Dana Barrett, Louis Tully, Zombie řidič a Duch z knihovny. Déle také postavičky Slimera, Růžového Ducha a Modrého Ducha
  • Sjeďte po požární tyči přímo do akce. Pochytejte duchy a zajistěte je do bezpečnostní schránky.
  • Přeměňte starou paní z knihovny do strašlivého ducha s dvěma tvářemi. Otestujte Louise v laboratoři, zda-li není posedlý
  • Zastavte duchy v okolí s připojitelnýma průhlednýma rukama
  • Vyhněte se slizu vytékajícího přes prasklinu v chodníku
  • Mezi doplňky nalezneme poplašný zvon, hasící přístroj, počítač, telefon, box s nářadím, sklenice se slizem, zvětšovací sklo, foťák, fotografické filmy, arkádová hra, toaster se slizem, lednice s mraženou pizzou, mléko a sýr atd.
  • Rozměry 36 cm x 25 cm x 38 cm

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..