Novým LEGO Ideas setem bude Old Fishing Store

ideas-1q-2016LEGO Ideas má za sebou vyhodnocení dalšího, tentokrát prvního období za rok 2016. Z devíti kvalifikovaných projektů byl nakonec vybrán jen projekt Old Fishing Store od stavitele robenanne, který se tak stane dalším oficiálním LEGO setem.

Set by měl být vydán někdy na konci roku 2017, přičemž podoba se oproti původní verzi může ve výsledku lehce lišit.


Old Fishing Store
LEGO Ideas Old Fishing Store

Ještě předtím, než přijde řada na Old Fishing Store, se ale můžeme postupně těšit na tři další Ideas sety. Už v lednu 2017 se na trhu objeví Adventure Time Brick-Built Characters (21308), který pak v průběhu roku doprovodí sety Beatles Yellow Submarine a Apollo 11 Saturn-V.

Zatím posledním vydaným LEGO Ideas setem je povedený Caterham Seven 620R (21307), vydaný před pár dny. Ten je možné pořídit v oficiálním LEGOshopu za cenu 2 299 Kč.

2 komentáře u „Novým LEGO Ideas setem bude Old Fishing Store“

    • Modular Train Station byl opravdu pěkný, ale vzhledem k jeho velikosti (cca 3000 dílků) bylo velice nepravděpodobné, že by mohl vyjít pod hlavičkou LEGO Ideas, kde se zaměřují na menší a tím pádem i cenově dostupnější sety. Už tak bude zajímavé sledovat v jaké podobě vyjde Old Fishing Store, protože vítězná podoba má přes 2000 dílků. V IDEAS přitom nikdy nevyšlo nic, co by mělo přes 1000 dílků.

      Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..