LEGO přestavuje Ideas set Dům na stromě (21318)

LEGO přestavuje Ideas set Dům na stromě (21318)

Dalším úspěšným Ideas projektem, jež se čerstvě dočkal svého vydání, je set Treehouse (21318) neboli Dům na stromě.

Celý set se skládá z 3036 dílků a jeho součástí je i rodinka o čtyřech minifigurkách. Dům na stromě má celkem tři chatky – ložnici, dětský pokoj a koupelnu. Korunu stromu lze postavit ve dvou barevných variantách podle ročního období. Na výběr je letní zelená a podzimní žluto-hnědá.

Dům na stromě je pro VIP zákazníky LEGOshopu dostupný už nyní a to za cenu 5499 Kč. Široká veřejnost se dočká 1. srpna.
Oficiální popis:

Postav si, vystav a hraj si s propracovaným modelem LEGO® Ideas 21318 Dům na stromě, který obsahuje 3036 dílků. Stavění a hraní s tímto krásným modelem si zamiluje celá rodina. Stavebnice nabízí podstavec s krajinou a 3 LEGO chatky na stromě – hlavní ložnici, koupelnu a dětský pokoj. Strom má vyměnitelné listy, zelené letní listy a žluté a hnědé listy podzimu, a odnímatelnou korunu a střechy chatek pro usnadnění přístupu a hraní – všechny dílky rostlin jsou vyrobené z udržitelného plastu na rostlinné bázi. Stavebnice obsahuje také spoustu doplňků, které inspirují k hraní, například sestavitelný piknikový stůl a sedátka, houpačku, táborák, mapu k pokladu, ukrytý drahokam a navíjecí jeřáb na balkóně ložnice. Součástí jsou minifigurky maminky, tatínka a dětí, a navíc figurka ptáčka. Stavebnice představuje ideální narozeninový dárek, se kterým si všichni užijí spoustu zábavy. Navíc je součástí také brožurka s návodem na stavění, informacemi o fanouškovi, který tuto sadu vytvořil, a jejím LEGO® návrháři.

  • V této LEGO® Ideas sadě najdeš 4 minifigurky: mámu, tátu a 2 děti, a navíc figurku ptáčka.
  • Tato náročnější sada s 3036 dílky obsahuje podstavec s krajinou, strom s vyměnitelnými listy pro léto a podzim a 3 LEGO® chatky na stromě – ložnici, koupelnu a dětský pokoj.
  • Koruna stromu a střechy chatek jsou odnímatelné, aby umožnily snadnější přístup a hraní.
  • V krajině je sestavitelný piknikový stůl se 4 sedadly pro minifigurky a různými piknikovými doplňky, a navíc sestavitelný potůček, houpačka (visí ze stromu), táborák, ukrytý drahokam, rostliny a křoví a také žebřík vedoucí do chatek.
  • Koruna stromu obsahuje přes 180 dílků, které jsou vyrobené z udržitelného plastu na bázi cukrové třtiny. Dílky rostlin v okolí stromu jsou také z udržitelného plastu. Tato sada představuje milník v ambiciózní snaze společnosti LEGO® Group do roku 2030 vyrábět všechny produkty z udržitelných materiálů.
  • Hlavní chatka s ložnicí obsahuje postel a různé doplňky včetně skrytých nůžek (jako odkaz na povolání fanouškovského tvůrce sady), lodi v láhvi, kompasu a hodinek, a navíc také balkón s navíjecím jeřábem pro zvedání věcí.
  • Koupelna nabízí sestavitelnou vanu, toaletu a umyvadlo.
  • V dětském pokoji jsou patrové postele a různé doplňky, například kniha a mapa k pokladu.
  • Součástí je také brožurka s návodem na stavění, informacemi o fanouškovi, který tuto sadu vytvořil, a jejím LEGO® návrháři.
  • Model měří přes 37 cm na výšku, 27 cm na šířku a 24 cm do hloubky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..