LEGO Ninjago představuje výroční set Zahrady v NINJAGO City (71741)

K příležitosti 10. výročí od založení řady Ninjago si pro nás LEGO přichystalo nový velký set v podobě Zahrady v NINJAGO City (71741).

Celý set se skládá z 5685 dílků a úctyhodných 19 minifigurek včetně speciální zlaté figurky Matera Wu. Postavený model má 4 podlaží a disponuje detaily jako je stánek se zmrzlinou, Chenův dům nudlí, řídicí místnost či muzeum oslavující bohatou historii nindžů. K postavenému modelu lze navíc připojit dříve vydané sety Ninjago City (70620) a Ninjago City Docks (70657).

Zahrada v NINJAGO City (71741) je pro VIP zákazníky LEGOshopu dostupná už nyní a to za cenu 7999 Kč. Všichni ostatní můžou vyhlížet datum 1. února, kdy bude set dostupný i pro širou veřejnost.
Oficiální popis:

Připomeňte si drahocenné vzpomínky a oblíbené nindža hrdiny s výstavní sadou Zahrady v NINJAGO® City (71741). Oslavte 10. výročí světa NINJAGO dokončením zábavného stavitelského úkolu

Nindža model pro kreativní zábavu
Propracovaný třípatrový model ohromí každého fanouška světa NINJAGO. Nechybí stánek se zmrzlinou, Chenův dům nudlí, řídicí místnost a muzeum oslavující bohatou historii nindžů. Stavebnice je také nabitá 19 minifigurkami, včetně všech nindžů a některých jejich spojenců.

Perfektní stavebnice pro všechny fanoušky seriálu NINJAGO.
Nesmírně působivý model zaručeně nadchne fanoušky světa NINJAGO všech věkových kategorií. Starší stavitelé si mohou věž dýchající nostalgií hrdě vystavit, zatímco malé děti v ní objeví svět plný herních možností. Obří sada čítá 5 685 dílků, takže ruku k dílu mohou přiložit i rodiče, kteří si tak se svými ratolestmi užijí spoustu zábavy a prožijí nezapomenutelné okamžiky.

  • Stavebnice Zahrady v NINJAGO® City (71741) přináší model třípatrového domů nindžů, se kterým si malí hrdinové mohou hrát nebo si ho vystavit na oslavu 10. výroční světa NINJAGO.
  • Součástí sady je neuvěřitelných 19 minifigurek, mezi kterými nechybí mladý Lloyd, Kai, Zane, Cole, Jay, Nya, původní Wu, Misako, Ronin, Hai, Cece, Mei, Tito a další.
  • Model nabízí spoustu místností, včetně cukrárny se zmrzlinou a Chenova bistra s nudlemi, velitelské místnosti nindžů nebo muzea. Všude najdete spoustu doplňků a detailů inspirovaných bohatou nindža historií.
  • Každé patro je samostatné a plně přístupné pro hraní. Na zádní straně modelu je také žebřík.
  • Tato nindžovská stavebnice s 5685 dílky představuje skvělý dárek k narozeninám pro všechny nadšené fanoušky LEGO® sad a světa NINJAGO®. Navíc si můžete s dětmi vychutnat radost ze společného stavění.
  • Dům nindžů měří přes 73 cm na výšku, 44 cm na délku a 33 cm na šířku, což z něj dělá skutečně luxusní výstavní kousek.
  • Obsahuje zlatou sběratelskou minifigurku Wua z edice Legacy na oslavu 10. výročí stavebnic LEGO® NINJAGO®.
  • LEGO® NINJAGO® nabízí úžasnou sbírku skvělých modelů – roboty, draky, vozidla i lodě – které se skvěle hodí na hraní i na výstavku.
  • LEGO® kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. A nemusíte být nutně nindža!
  • LEGO® kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě, takže garantujeme, že LEGO stavebnice jsou naprosto bezpečné.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..