LEGO Ninjago Movie představuje zbylé tři sety. Hlavním tahákem je obří Ninjago City (70620) s 4867 dílky

Trojice zbývajících setů z nové série LEGO Ninjago Movie zná svou podobu. Veškerou pozornost na sebe ale jednoznačně strhavá vlajková loď celé série, ohromný set Ninjago City (70620). Ačkoliv je tento trojpodlažní dům zasazen do Ninjago světa, z fleku by mohl díky svému detailnímu zpracování a velikosti vyjít pod hlavičkou modulárních domů. S těmi mimo jiné sdílí stejnou „základnu“, tudíž bude možné dům k ostatním modulárům připojit.

Celý dům se skládá z úctyhodného počtu 4867 dílků, čímž se stane třetím největším dosud vydaným LEGO setem. Více dílků už mají pouze UCS verze Millenium Falcon (10179) z roku 2007, se svými 5174 dílky a rekordman Taj Mahal (10189) s počtem 5922 dílků. Součástí setu pak bude i 16 minifigurek. Do tohoto počtu pak nejsou započítány 2 minifigurky „figurýn“ a figurka úklidového robota Sweep, kteří jsou taktéž součástí balení.

Vzhledem k velikosti setu je pak velice příjemným překvapením cena 6999 Kč, se kterou přišla česká verze oficiálního LEGOshop. Jen pro porovnání, podobně velká Hasičská stanice (75827) (4634 dílků) z Ghostbusters řady stojí 9999 Kč. Takhle velký set s takto výhodnou cenou tu tedy hodně dlouho nebyl.

Všechny LEGO Ninjago Movie sety půjdou do prodeje 1. srpna. Ceny zbylých setů pro český trh zatím nejsou známy.


Ninjago City (70620) – 4867 dílků / 6999 Kč

Užij si nikdy nekončící hraní ve světě NINJAGO® City – s tímto úžasně detailním třípatrovým modelem s připojeným posuvným výtahem. První podlaží obsahuje tradiční rybí trh, dům, most přes vodní koryto a rybářskou loď. Druhé podlaží obsahuje moderní módní obchod, obchod s komiksy, krabí restauraci s funkcí „krabího grilování“ a peníze vydávající bankomat. Na vrcholku tohoto vertikálního města je umístěn apartmán Lloyda Garmadona a Misako, střešní sushi bar s pohyblivým sushi pásem a vysílací věž. Tato akcí nabitá sada, inspirovaná filmem LEGO® NINJAGO FILM, obsahuje dále 16 minifigurek a úklidového robota Sweepa.

 • Součástí je 16 minifigurek: Jay, Kai a Lloyd Garmadon (tyto minifigurky obsahují dekoraci ve stylu středoškolského oblečení – novinka pro srpen 2017), oblek Zeleného nindži, Misako, vesničan Jamanakai, Sally, Ivy Walker, Konrad, Severin Black, Tommy, Guy, Juno, matka Doomsday, střelec ze žraločí armády a důstojník Noonan, navíc úklidový robot Sweep.
 • Obsahuje třípatrový model (každé patro je možné oddělit pro jednodušší přístup při hraní) propojený posuvným výtahem, navíc s tradiční rybářskou lodí.
 • První podlaží obsahuje most, výpust z kanalizace, vodní proud s průsvitně modrou a průsvitně zelenou vodou, posuvný výtah s místem pro minifigurku, tradiční rybí trh s rybami a kraby, domek s jídelnou a ložnicí s posuvnými skleněnými dveřmi a rozkládacími „solárními panely“, servisní stanici úklidového robota Sweepa s různým nářadím a stanoviště taxíků s telefonem.
 • Druhé podlaží obsahuje moderní módní obchod s 2 figurínami a různými NINJAGO® výrobky, staveniště s bonsají, obchod s komiksy s cedulí z kostek, pokladnou, komiksovým pultem s různými doplňky, včetně sběratelských tréninkových karet NINJAGO, krabí restauraci se vstupní cedulí z kostek a troubou s funkcí „krabího grilování“, peníze vydávající bankomat, 15 bankovek (bankomat jich pojme až 13) a stojan na filmové plakáty se 4 vyměnitelnými filmovými variantami.
 • Umísti syrového kraba do trouby, otoč ovladačem, otevři troubu a vyndej kraba uvařeného.
 • Stiskni rukojeť za bankomatem a začni vydávat „bankovky“.
 • Třetí podlaží obsahuje vysílací věž, moderní střešní sushi bar s funkcí pohyblivého sushi pásu a s jídlem z kostek, toaletu s posuvnými dveřmi a sochami čtverzubce a olihně, apartmán Lloyda Garmadona a Misako s otevíracím oknem, patrovou postelí, kuchyňskou linkou a podkrovním prostorem pro minifigurku – oblek Zeleného nindži.
 • Otoč ovladačem a aktivuj sushi pohyblivý pás.
 • Mezi zbraněmi najdeš Jayův řetěz s bodcem a rybí plamen střelce ze žraločí armády.
 • Přehrávej si napínavé scény z filmu LEGO® NINJAGO® FILM.
 • NINJAGO® City měří přes 63 cm na výšku, 31 cm na šířku a 42 cm do hloubky.
 • Tradiční rybářský člun měří přes 4 cm na výšku, 10 cm na délku a 3 cm na šířku.

Garma Mecha Man (70613) – 474 dílků / 59,99 €


Ice Tank (70616) – 914 dílků / $79.99


1 komentář u „LEGO Ninjago Movie představuje zbylé tři sety. Hlavním tahákem je obří Ninjago City (70620) s 4867 dílky“

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..