LEGO House (21037), nový UCS set a srpnová promo akce.

LEGO Architecture LEGO House (21037)

28. září otevírá LEGO v dánském Billundu nový LEGO House, jež má návštěvníkům poskytnout téměř neomezené možnosti při hraní a učení se s LEGEM. Z výšky vyditelné barevné čtverce od sebe oddělují jednotlivé zóny, z nichž každá bude mít jinou úlohu.

A právě k této příležitosti LEGO vydá stejnojmenný Architecture set (21037). Na internetu se zatím objevil pouze obrázek setu a stavební plánek, díky kterému si může malý LEGO House postavit každý doma. U samotného setu totiž není jasné, zdali bude volně k prodeji nebo jestli bude jeho dostupnost omezená. Celá stavba se pak skládá ze 774 dílků.

Z přiloženého obrázku můžete porovnat skutečnou podobu LEGO Housu s tou z kostek.


Millenium Falcon jako nový UCS set?

Každé úterý LEGO odhaluje obrázek s nápovědou k příštímu UCS setu, jež by se měl podle všeho dostat na trh v září tohoto roku. První obrázek porovnával velikost samotného boxu nového UCS setu s nedávno vydaným Creator setem London Bus (10258). Jen pro připomenutí London Bus se skládá z 1686 dílků.

Duhý obrázek pak porovnává stavební plánky s Creator setem Carousel (10257). Ten je v porovnání s tajemným UCS setem 2.56x měnší.

Jak už jsme psali dříve, nejvíce spekulací předpovídá, že půjde o novou UCS verzi Millenium Falcon. Další obrázek s nápovědou LEGO poskytne 15. srpna na svém Twitteru.

 


Získejte zdarma set LEGO Iconic Cave Caveman & Cavewoman (5004936)

Na oficiálním LEGO shopu právě probíhá promo akce, při které můžete získat zdarma mini set LEGO Iconic Cave Caveman & Cavewoman (5004936), ve kterém nalezneme dvě minifigurky pravěkých lidí. Pro získání minisetu je potřeba uskutečnit nákup nad 700 Kč. Akce je platná do konce srpna.

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..