Lego Dimensions oficiálně v prodeji

Dnešek se stává velkým dnem pro všechny fanoušky LEGA a videoher. LEGO Dimensions jsou totiž dnes oficiálně uvedeny na americký trh. V Evropě se dočkáme o dva dny později (29. září).


A jak vlastně LEGO Dimensions přesně fungují? Pro začátek bude potřeba vlastnit jednu z podporovaných herních konzolí (PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a Wii U). Následně bude nutné zakoupit takzvaný Starter Pack, který obsahuje minifigurky Batmana, Gandalfa a Hustěnky, LEGO Batmobil a především LEGO Toy Pad. Ten se po sestavení a propojení přes USB s konzolí stane vstupní branou k dobrodružstvím s oblíbenými LEGO postavičkami. Ty se okamžitě po položení na Toy Pad promítnou do virtuálního světa, kde je dále můžete ovládat a procházet připravenými světy. Každá minifigurka  přitom otevírá jiný svět. Při položení Batmana se vám tedy otevře svět DC Comics, po načtení Gandalfa můžete procházet světem Pána prstenů a Hustěnka vám umožní objevovat svět LEGO Movie. Poté už lze postavičky všemožné kombinovat a využívat i v jiných světech.

Na začátku se na trhu, kromě již zmíněného Starter Packu, objeví i tři Level Packy, dva Team Packy a  patnáct Fun packů, které rozšiřují nabídku postaviček a jiných doplňků využitelných ve hře. Námatkou jsou to například figurky a světy ze Simpsonových, Zpátky do minulosti, Ninjaga atd. V následujících měsících se bude postupně nabídka těchto packů rozšiřovat. Cena Starter Packu pro evropský trh byla stanovana na 89.99 EUR. Dá se tedy předpokládat, že pro ČR se bude cena pohybovat kolem 2 500 Kč.

Všechny dostupné Packy při uvedení LEGO Dimensions do prodeje:

 

 

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..