Diskuse

Tato diskse je otevřena všem fanouškům LEGA. Máte-li něco, o co se chcete podělit nebo nějaké otázky, můžete se ptát zde. Pro příspěvky a dotazy týkajících se článků využívejte diskusi u jednotlivých článků.

3 komentáře u „Diskuse“

 1. Dobrý den,

  Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte proč Lego nenabízí pro ČR polybagy s tématikou Star Wars, Super Heroes, Batman Movie. Občas jsou k nákup nad určitou částku na stránkách lega a divím se že ani v hračkářství nenabízí tyto polybagy viděl jsem pouze od lego City a friend přitom to není ani drahé a podle mě by si to lidi kupovali ať, už rodiče dětem nebo sběratelé atd… a vydělali by na tom podle mě stačí když jsem viděl že, šly hodně polybagy na dračku v Albertu před vánocemi.

  Odpovědět
 2. Dobrý den chtěl jsem se zeptat kolik ComicCon 2017 Vixen minifigurek (ks) se nachází v ČR. A kolik takových minifigurek vůbec Lego vyrobilo? (Cena této figurky)? Děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Zjistit kolik kusů je v ČR, je asi nemožné. Ale s největší pravděpodobností to bude jednociferné číslo. Celkově jich v Evropě moc nebude. Na BrickLinku začína cena na 2500 Kč, ovšem všichni prodávající jsou mimo Evropu. Výjimkou je jeden rakušan s cenou 2900 Kč. Zbytek Evropanů ji nabízí za 5000 Kč a víc.

   Bohužel není znám ani celkový počet vyrobených kusů. Odhaduje se něco mezi 1000 – 2000 kusy.

   Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..