Caterham Super Seven a Brick-built Adventure Time figures budou novými LEGO Ideas sety

Hned dva projekty z devíti kvalifikovaných, které se dostaly do užšího výběru pro druhé období roku 2015, uspěly a získaly tak právo stát se oficiálními LEGO stavebnicemi. Této cti se dostalo projektům Caterham Super Seven od stavitele bricktrix_Carl a Brick-built Adventure Time figures od aBetterMonkey. Celý výčet devíti projektů, z kterých bylo vybíráno, můžete nálézt ve starším článku.

Přesná podoba vybraných projektů se v konečné formě může lehce lišit. Na datum vydání a cenu setů si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

Caterham Super Seven

Caterham Super Seven

Caterham Super Seven je LEGO projekt inspirovaný stejnojmeným sportovním vozem, jehož historie sahá až do roku 1957, kdy byl vyroben první kus automobilkou Lotus, ještě pod označením Lotus Seven. V roce 1973 prodal Lotus práva společnosti Catherman Cars, který tento vůz vyrábí dodnes.


 

Brick-build Adventure Time figures

Brick Build Adventure Time Figures
Projekt Brick-Build Adventure Time figures je soubor 15 speciálních figurek, jež jsou inspirovány oblíbeným animovaným seriálem Adventure Time u nás známý pod názvem Čas na dobrodružství.

1 komentář u „Caterham Super Seven a Brick-built Adventure Time figures budou novými LEGO Ideas sety“

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..